Bayi Girişi

HABERLER

IŞIKLAR, TÜM KALİTESİ VE HIZIYLA SEMİNERLERE DEVAM EDİYOR

04Ağu'17

Usta ve müteahhitlerle sık sık bir araya gelerek ürünlerinin teknik özelliklerini ve sektördeki gelişmeleri paylaşan Işıklar Yapı Ürünleri, bu kez Ankara'da bulunan usta ve müteahhitler ile buluştu.

21 Temmuz 2017 Cuma günü Işıklar Yapı Ürünleri bayisi olan Artankara İç Mimarlık Tasarım Uygulama ve Danışmanlık Hizmetleri'nin alanında road show tırıyla bulunarak, sunumu gerçekleştirdi. Işıklar Yapı Ürünleri yetkilileri tarafından yapılan sunumda özellikle %100 kil içerikli, mükemmel ses ve ısı yalıtımı ile sektöre yeni bir soluk getiren Ekoklinker ürünlerinin teknik özellikleri ustalara ve müteahhitlere aktarıldı. Özellikle Ekoklinker kullanılan yapılarda ilave yalıtım malzemesine gerek kalmadan tüm ısı bölgelerinde gerekli şartların yerine getirileceği konusu üzerinde duruldu.

Detaylı bir şekilde gerçekleştirilen sunum sonrasında ise açık alanda Ekoklinker uygulaması yapıldı. Böylece usta ve müteahhitler Ekoklinker'in uygulamada sağladığı kolaylığı yakından inceleme fırsatı elde ettiler. Etkinliğin sona ermesiyle birlikte tüm katılımcılar ve yetkililer bir araya gelerek keyifli sohbetler eşliğinde yemek yediler.

Etkinliğe katılım sağlayan tüm usta ve müteahhitlerimize, ayrıca desteğinden dolayı bayimiz Artankara İç Mimarlık Tasarım'a teşekkürlerimizi sunarız.

DİĞER HABERLER
TÜM SEMİNER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR