Bayi Girişi

HABERLER

GAYDA İNŞAAT EKOKLİNKER KONFORUNU TERCİH ETTİ!

13Nis'18

İzmir’in en prestijli projelerinden Gayda İnşaat / Ataşehir projesi Işıklar Yapı Ürünleri’ni tercih etti. Projenin dış cephesinde Işıklar kaplama tuğla ürünü tercih edilirken, ara bölme duvarlarda ise Işıklar / Ekoklinker 15 ürünü kullanıldı.

Günümüzde ise birçok yapı veya evlerde karşımıza çıkan ses / gürültü sorunları gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Işıklar Yapı Ürünleri’nin iki yıllık Ar-Ge çalışmaları sonucu ortaya çıkan “Ekoklinker Yeni Nesil Duvar Sistemleri” Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yayınladığı gürültü yönetmeliğine uygun üretilmiştir. Özel fırınlarda yüksek derecede pişirilen klinker tuğlanın içerisine mineral yün yerleştirilerek üretilen ekoklinker-15 içerisinde bulunan mineral yün yalıtım levhası (Knauf insulation) ve yoğun yapısı ile uygulandığı alanlarda ses yalıtımının başarısını arttırmaktadır.

Mükemmel dayanıklılığı sayesinde, yapılarda sağlam ve koruyucu duvarlar oluşturan  “Ekoklinker” tüm bu avantajları sayesinde komşu duvarlar veya odalar arasında 65,2 dB değerinde ses yalıtımını sağlamakta, kullanıcılarına konfor ve güvenlik sunmaktadır. 


DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR