Bayi Girişi

BAŞLICA HABERLER

 • Seminer
  IŞIKLAR MEGA SHOWROOMU SAŞA YAPI’DA TÜM BAYİ PERSONELLERİNE EĞİTİM VERİLDİ!
  45 yıllık tecrübesi ile yapı sektöründe hızlı büyümeye devam eden ve yatırımlarını arttıran Işıklar Yapı Ürünleri, Türkiye'nin dört bir yanında showroom merk ..
  03
  Eyl'18
 • Diğer
  GENÇ MİMARLAR YENİ ÜRÜN TASARIMLARINI HAYATA GEÇİRMEK İÇİN BARTIN’DAYDI!
  2018 Temmuz ve yazın en sıcak günleri yaşanıyor. Arkadaşları denizde tatil yaparken bir grup genç tasarımcı düşüncelerini hayata geçirmek için Işıklar Yapı Ürün ..
  02
  Ağu'18
 • Diğer
  IŞIKLAR SPONSORLUĞUNDA ODTÜ MİMARLIK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNE TUĞLA-KİREMİT EĞİTİMİ VERİLDİ!
  Işıklar Yapı Ürünleri'nin sponsorluğuyla, TUKDER ile Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nin yaz stajı kapsamında ortaklaşa düzenlediği, tuğla-kiremit konulu teorik ve uygu ..
  20
  Tem'18
 • Diğer
  GAYDA İNŞAAT SOLO PROJESİ’NDE EKOKLİNKER 15 KONFORU!
  İzmir'in en prestijli projelerinden Gayda İnşaat / Gayda Solo projesi Işıklar Yapı Ürünleri'ni tercih etti. Projenin ara bölme duvarlarında Işıklar / Ekoklinker 15 ür ..
  26
  Haz'18
 • Diğer
  PS MİMARLIK SAMSUN PROJELERİNDE EKOKLİNKER
  PS Mimarlık, Samsun'daki Yaşar Dağdelen Villa Projesinde Işıklar Yapı Ürünleri'nin 2 yıllık AR-GE çalışmaları sonucu ortaya çıkan Ekoklinker'i tercih etti. Villanı ..
  26
  Haz'18
 • Diğer
  HAYALLERİNİZİ İNŞA EDEN MOSTAR YAPI EKOKLİNKER’İ TERCİH ETMEYE DEVAM EDİYOR!
  Mostar Yapı, İpek Sokak Projesi'nde Işıklar Yapı Ürünleri'nin özel ürünü olan Ekoklinker'i tercih etti. Özel ses ve ısı yalıtımına sahip Ekoklinker, projenin tüm ..
  26
  Haz'18

ROAD SHOW

Işıklar Klinker Tuğla Grubu pazarlama faaliyetleri kapsamında, bu organizasyon için özel tasarlanmış tanıtım aracıyla Türkiye’ nin dört bir tarafını dolaşarak çeşitli kesimlere, üretmekte olduğu ürünler hakkında tanıtım ve bilgilendirme çalışmalarını yürütmekte. 2005 yılında başlayan Road Show organizasyonu üniversitelerin mimarlık, peyzaj ve mühendislik fakülteleri öğrencilerine, mimar ve mühendislere ve yapı sektörünün çeşitli kesimleri için yaptığı tanıtımlara devam ediyor.
REKLAM VE TANITIM FİLMLERİ
01 02 03 04 05 06 07 08 09

IŞIKLAR
SHOWROOM

Birçok şehirde showroomu bulunan Işıklar Yapı Ürünleri, İstanbul, Ankara, Antalya ve Samsun illerinde bulunan dört büyük showroomu ile ürünlerini yakından sergiliyor.

Detaylar için tıklayınız.
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR