Bayi Girişi

BAŞLICA HABERLER

 • Fuar
  YÜKSEK PERFORMANSLI YAPILAR İÇİN IŞIKLAR: BATİMAT 2017
  Işıklar Yapı Ürünleri, 6-10 Kasım tarihleri arasında Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenen Uluslararası İnşaat Endüstrisi Fuarı Batimat’a bu yıl da katılı ..
  13
  Kas'17
 • Diğer
  ‘ESKİMEYEN TUĞLA İLE YAŞAYAN MEYDAN’ ÖDÜLÜ: YUNANİSTAN SEYAHATİ!
  Işıklar Yapı Ürünleri sponsorluğunda, Gölpazarı Belediyesi işbirliği ve MSGSÜ yürütücülüğünde Köyünü Yaşat projesi kapsamında düzenlenen öğrenci odaklı ..
  26
  Eki'17
 • Diğer
  MİMARLIK HAFTASI 2017: MALZEME ÜRETİCİLERİYLE MİMARLIK
  Dünya Mimarlık Günü kapsamında; Yapı – Endüstri Merkezi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Mimarlık Haftası 2017, #bencemimarlık diyerek birbirinden farklı konu ..
  26
  Eki'17
 • Diğer
  IŞIKLAR BAYİLERİNİ GÜNEY FRANSA’DA AĞIRLIYOR!
  Türk yapı sektörüne yenilikler kazandırmaya devam eden Işıklar Yapı Ürünleri, 04-07 Ekim tarihleri arası çalışmakta olduğu bayilerini Güney Fransa gezisinde ağırl ..
  06
  Eki'17
 • Diğer
  SANAT, TARİH KURTARIYOR: 3. HEYKEL SEMPOZYUMU
  Bu yıl 3. Kez düzenlenen, ana sponsorluğunu Işıklar Yapı Ürünleri’nin üstlendiği “Köyünü Yaşat” projesi kapsamında Heykel Sempozyumu 24 Eylül Pazar günü kap ..
  04
  Eki'17
 • Seminer
  MİMARLIK HAFTASI 2017, IŞIKLAR SPONSORLUĞUNDA!
  Her yıl Ekim ayının ilk Pazartesi günü tüm dünyada kutlanan “Dünya Mimarlık Günü" kapsamında, tüm hafta boyunca sürecek etkinlikler dizisi Yapı – Endüstri Merke ..
  02
  Eki'17

ROAD SHOW

Işıklar Klinker Tuğla Grubu pazarlama faaliyetleri kapsamında, bu organizasyon için özel tasarlanmış tanıtım aracıyla Türkiye’ nin dört bir tarafını dolaşarak çeşitli kesimlere, üretmekte olduğu ürünler hakkında tanıtım ve bilgilendirme çalışmalarını yürütmekte. 2005 yılında başlayan Road Show organizasyonu üniversitelerin mimarlık, peyzaj ve mühendislik fakülteleri öğrencilerine, mimar ve mühendislere ve yapı sektörünün çeşitli kesimleri için yaptığı tanıtımlara devam ediyor.
REKLAM VE TANITIM FİLMLERİ
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10

IŞIKLAR
SHOWROOM

Birçok şehirde showroomu bulunan Işıklar Yapı Ürünleri, İstanbul, Ankara, Antalya ve Samsun illerinde bulunan dört büyük showroomu ile ürünlerini yakından sergiliyor.

Detaylar için tıklayınız.
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR