Bayi Girişi

BAŞLICA HABERLER

 • Seminer
  IŞIKLAR, TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE KONUK OLDU
  Işıklar Yapı Ürünleri 05 Temmuz 2017 Çarşamba günü Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile buluştu. Yapı işlerinde görevli mühendis ve mimarların katılımı ve Işı ..
  17
  Tem'17
 • Road Show
  IŞIKLAR EKOKLİNKER TANITIMI İÇİN BURSA’DA
  Işıklar Yapı Ürünleri, 2016 yılı içerisinde piyasaya çıkardığı yeni ürünü, mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlayan Ekoklinker ürününü birçok şehirde yak ..
  11
  Tem'17
 • Seminer
  IŞIKLAR VE TUKDER BU KEZ ODTÜ ÖĞRENCİLERİ İÇİN BİRARAYA GELDİ
  Geleceğin mimar ve mühendisleri için birçok eğitim ve seminer düzenleyen Işıklar Yapı Ürünleri, bu kez TUKDER (Tuğla ve Kiremit Sanayicileri Derneği) ile birlikte ODT ..
  11
  Tem'17
 • Seminer
  IŞIKLAR EKOKLİNKER TANITIMI İLE FETHİYE’DE!
  Mükemmel ses ve ısı yalıtımı konularında büyük yenilik sağlayan Ekoklinker ürünlerinin sektör ve sektör ilgililerine tanıtılması noktasında büyük bir özveri il ..
  06
  Tem'17
 • Seminer
  IŞIKLAR, MERSİN MİMARLAR ODASI SEMİNERİNDE İLGİ İLE KARŞILANDI!
  Mimar ve müteahhitlerle sık sık bir araya gelerek sektörel gelişmeler üzerinde bilgi aktarımı sağlayan ve ürünlerini sektör ilgililerine yakından tanıtan Işıklar Ya ..
  23
  Haz'17
 • Road Show
  IŞIKLAR, ROAD SHOW TIRI İLE MERSİN ÜNİVERSİTESİ’NDE
  Sektörel gelişmeler hakkında öğrencileri bilgilendiren, ürünlerinin teknik özelliklerini detaylı bir şekilde aktaran, uygulamalı eğitimlerle geleceğin mimar ve mühend ..
  16
  Haz'17

ROAD SHOW

Işıklar Klinker Tuğla Grubu pazarlama faaliyetleri kapsamında, bu organizasyon için özel tasarlanmış tanıtım aracıyla Türkiye’ nin dört bir tarafını dolaşarak çeşitli kesimlere, üretmekte olduğu ürünler hakkında tanıtım ve bilgilendirme çalışmalarını yürütmekte. 2005 yılında başlayan Road Show organizasyonu üniversitelerin mimarlık, peyzaj ve mühendislik fakülteleri öğrencilerine, mimar ve mühendislere ve yapı sektörünün çeşitli kesimleri için yaptığı tanıtımlara devam ediyor.
REKLAM VE TANITIM FİLMLERİ
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10

IŞIKLAR
SHOWROOM

Birçok şehirde showroomu bulunan Işıklar Yapı Ürünleri, İstanbul, Ankara, Antalya ve Samsun illerinde bulunan dört büyük showroomu ile ürünlerini yakından sergiliyor.

Detaylar için tıklayınız.
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR