Bayi Girişi

BAŞLICA HABERLER

 • Seminer
  IŞIKLAR TÜRKİYE’NİN USTALARIYLA BULUŞUYOR
  Işıklar Yapı Ürünleri, “Usta Eğitimi Seminerleri” kapsamında düzenlediği etkinlikler ile ustalarına ürün eğitimleri vermeye devam ediyor.30 Ekim tarihinde Konya b ..
  09
  Kas'18
 • Diğer
  IŞIKLAR YAPI ÜRÜNLERİ TASARIM KÖYÜ’NÜ ZİYARET ETTİ
  1993'ten bu yana düzenlenen Ulusal Mimarlık Öğrencileri Buluşması (UMÖB)'nın devamı olan Tasarım Köyü etkinliğinin 2.'si İzmir Seferihisar ilçesinin Düzce köyünde ..
  08
  Eki'18
 • Seminer
  IŞIKLAR BARTIN PERSONEL EĞİTİM TOPLANTISI 2018
  Işıklar Yapı Ürünleri, '2018 Yılı Satış Değerlendirmesi ve Ürün Eğitimi' organizasyonunu bu yıl Amasra Northdoor Otel 'de gerçekleştirdi.Organizasyon kapsamı ..
  03
  Eki'18
 • Diğer
  ESKİMEYEN TUĞLA, YAŞAYAN MİMARİ DİPLOMA PROJELERİ YARIŞMASI SONUÇLANDI 
  Anadolu'da derin geçmişi olan toprak yapı malzemesi günümüzde mimarlar tarafından yeterince tanınmamaktadır. Gerek sürdürülebilirlik kavramı gerekse malzemenin kültü ..
  21
  Eyl'18
 • Diğer
  IŞIKLAR YENİ MEGA SHOWROOMUYLA ŞİMDİ DE BODRUM’DA!
  Işıklar Yapı Ürünlerigelen talepleri daha rahat karşılayabilmek adına Bodrum’da yeni açtığı mega showroom ile büyümeye devam ediyor. 1000‘den fazla ürüne ..
  14
  Eyl'18
 • Seminer
  IŞIKLAR MEGA SHOWROOMU SAŞA YAPI’DA TÜM BAYİ PERSONELLERİNE EĞİTİM VERİLDİ!
  45 yıllık tecrübesi ile yapı sektöründe hızlı büyümeye devam eden ve yatırımlarını arttıran Işıklar Yapı Ürünleri, Türkiye'nin dört bir yanında showroom merk ..
  03
  Eyl'18

ROAD SHOW

Işıklar Klinker Tuğla Grubu pazarlama faaliyetleri kapsamında, bu organizasyon için özel tasarlanmış tanıtım aracıyla Türkiye’ nin dört bir tarafını dolaşarak çeşitli kesimlere, üretmekte olduğu ürünler hakkında tanıtım ve bilgilendirme çalışmalarını yürütmekte. 2005 yılında başlayan Road Show organizasyonu üniversitelerin mimarlık, peyzaj ve mühendislik fakülteleri öğrencilerine, mimar ve mühendislere ve yapı sektörünün çeşitli kesimleri için yaptığı tanıtımlara devam ediyor.
REKLAM VE TANITIM FİLMLERİ
01 02 03 04 05 06 07 08 09

IŞIKLAR
SHOWROOM

Birçok şehirde showroomu bulunan Işıklar Yapı Ürünleri, İstanbul, Ankara, Antalya ve Samsun illerinde bulunan dört büyük showroomu ile ürünlerini yakından sergiliyor.

Detaylar için tıklayınız.
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR