Bayi Girişi

HABERLER

IŞIKLAR, YAPILARA BÜTÜNLÜK KAZANDIRIYOR!

01Mar'16

İzmir'de 'Gerçek Profesyonel Futbolcu' olma yolunda emin adımlarla çalışmalarına devam eden Altınordu Futbol Meslek Okulu, Altınordu Ana Yerleşke yatırımı için Işıklar Yapı Ürünlerini tercih etti. Avrupa'da birçok spor tesisinin incelemesinden sonra yerleşkede kullanılacak malzemeye karar verilmiş ve yatırımcılar tarafından doğal malzemelerin kullanılmasına olanak sağlanmıştır. Yüzde yüz doğal bir malzeme olan kaplama tuğlalar, hem modern mimarideki yeri hem de çok uzun yıllar dayanıklı olması nedeniyle Altınordu binası dış cephesinde Işıklar Kaplama Tuğlalar kullanılmıştır. Yine bir ilki gerçekleştiren Işıklar, kulübün rengiyle uyumu sağlamak adına, özel üretim Işıklar Flex Yapıştırma Harcını üreterek projeye özel çözümler sunmuştur. Ayrıca projenin dışında yer alan zeminler de Işıklar Cotto serisi ile tamamlanmıştır.

AFBA İnşaat Proje Koordinatörü İnş. Müh. Sn. Yiğit Demir ile yapılan söyleşide 'Neden Tuğla?' sorusu kendisine yöneltildiğinde; ev değil toplu yaşama alanları inşa ettiklerini ve bu alanların doğallık, sağlamlık, fonksiyonellik ve kullanım kolaylığı sağlaması gerektiğini önemle belirtmiştir. Sıcak ve samimi ortamlar yaratabilmek adına perde rengi üzerinde bile günlerce görüştüklerini belirten Yiğit Demir, en küçük detaylara önem verdiklerinin altını çizmiştir.

1000'i aşkın ürün çeşidi sayesinde özellikle büyük projelerde dış cephede birçok alternatif malzeme, ısı yalıtım sistemleri, yapı kimyasalları ve zemin grubu sayesinde çok geniş bir skalada yatırımcılara, mimarlara veya müteahhit firmalara hizmetler sunan Işıklar Yapı Ürünleri, bu projesinde ABFA İnşaat'a yol arkadaşlığı yapmıştır.

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR