Bayi Girişi

HABERLER

IŞIKLAR, HILTON GARDEN INN PROJESİ’NE İMZA ATTI!

14Ara'15

Işıklar, Hilton ve Şeremet A.Ş. arasında gerçekleşen sözleşme ile Şeremet A.Ş. tarafından yapımına başlanan Sivas Hilton Garden Inn projesine imza attı. Hilton Garden Inn, 5 yıldızlı bir otel olup, yapımı tamamlandığında Hilton'un en yüksek otellerinden biri olacaktır. Aynı zamanda Sivas ilinin de 65 metre ile en yüksek binası olma özelliğine sahip olacaktır.

Projesi Özer Tulgan Mimarlık tarafından hazırlanan Hilton Garden Inn yapımında, Işıklar GRC Mekanik Yalıtımlı Cephe Sistemleri ve Anadolu Serisi Kaplama Tuğla ürünleri kullanılmıştır.

Işıklar imzalı Hilton Garden Inn, 2000 kişiyi aynı anda ağırlayabilecek konferans salonları ile aynı anda çalışabilecek fuar ve tanıtım alanlarını bünyesinde bulundurabilecektir. İstanbul'da ünlü projelere imza atmış büyük bir ekip tarafından hazırlanan proje, Hilton Grubu'nun da öncelikli projeleri arasındadır. Hilton Garden Inn projesinin 2016 yılının ilk çeyreğinde faaliyete geçmesi beklenmektedir. Hilton Garden Inn, Amerika ve Avrupa yangın standartlarında, modern mimarisi ve mühendislik yapısı ile bulunduğu bölgede örnek bir yapı olacaktır.

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR