Bayi Girişi

HABERLER

EKOKLİNKER ÜRÜNÜNE BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ!

29Nis'16

Işıklar Yapı Ürünleri tarafından üretilen % 100 doğal Ekoklinker, B2B Medya Yayın Grubu dergilerinden olan Çatı & Cephe tarafından 5'incisi organize edilen Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri'nde, Cephe Sistem Bileşeni Dalında birincilik ödülü kazandı.

Çatı ve Cephe sektörünün 2015 yılında piyasaya sürülmüş en başarılı malzemelerinin belirlendiği organizasyonda, en başarılı ürünler, Çatı ve Cephe Dergisi okurları tarafından belirlendi. Yeni malzemelerin tanıtılması ve başarılarının ödüllendirilmesini amaçlayan bu organizasyon dört ayrı kategoride düzenlendi. Kazananlar, Çatı ve Cephe web sitesinde yer alan oy kullanma formu ile okurlar tarafından verilen oylar sonucunda, sektörün önde gelen temsilcilerinden oluşan Seçici Kurul tarafından değerlendirilerek belirlendi. Seçici Kurul toplantıları 26 Nisan 2016 günü Mercure İstanbul Altunizade Hotel'de gerçekleştirildi. Açılış konuşmaları B2B Medya Genel Müdürü İsmail Ceyhan ile İTÜ Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gül Koçlar Oral tarafından yapıldı. Akademisyenlerin, mimarlık ofislerinin ve özellikle sektörde faaliyet gösteren firmaların temsilcilerinin yer aldığı Seçici Kurul'da aday firmaların tanıtımlarının ardından okur oyları değerlendirildi ve sonrasında Seçici Kurul oylamasına geçildi. Oylama sonrası ödüle hak kazanan marka ve ürünler açıklandı.

Işıklar Yapı Ürünleri'nin iki yıllık Ar-Ge çalışmaları sonucu ortaya çıkardığı; konut, otel, sağlık ve eğitim tesisleri başta olmak üzere tüm yapıları yeniden şekillendirecek olan ürünü Ekoklinker, 'Cephe Sistem Bileşeni' dalında birincilik ödülü almaya hak kazandı. 

Işıklar Ekoklinker, sağlam yapısı, yangına dayanıklılığı, mükemmel ses ve ısı izolasyonu ile yapılar için eşsiz bir malzeme olmasının yanısıra, Klinker ürünün içerisinde kullanılan mineral yün, sisteme mükemmel ısı izolasyonu ve mükemmel ses izolasyonu sağlıyor.  Aynı zamanda Ekoklinker, ekonomik ve işçiliği kolaydır. Sistem kesitinin inceliğinden dolayı mekanlarda alan kazanımı da sağlamaktadır. Yapı sektöründe iddialı bir ürün olarak yerini almaya devam eden Ekoklinker, kısa sürede birçok büyük projede yer alarak adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu eşsiz ürünün AR-GE çalışmalarında ve ödül almamızda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. 

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR