Bayi Girişi

HABERLER

IŞIKLAR’DAN ALTIN SPONSORLUK DESTEĞİ

27May'16

Işıklar Yapı Ürünleri, 04 – 06 Mayıs 2016 tarihlerinde düzenlenen 2. Ulusal Yapı Fiziği ve Çevre Kontrolü Kongresi'nde altın sponsor olarak yer aldı. 2. Ulusal Yapı Fiziği Kongresi, İTÜ Mimarlık Fakültesi – Taşkışla'da düzenlendi.

Yapı Fiziği Derneği tarafından 2'incisi düzenlenen Ulusal Yapı Fiziği ve Çevre Kontrolü Kongresi'nin ilk gününde Işıklar Yapı Ürünleri Genel Müdürü Sn. Özgür Üzeltürk 'Klinker Tuğlaların Yapılarda Yeni Kullanım Alanları' konulu konuşmasıyla yer aldı.

Yapma Çevre Kontrol Sistemleri, Yapı Servis Sistemleri, İklimsel, Görsel ve İşitsel Konfor, Enerji Etkin Tasarım ve Yapım, Bina Enerji Performans Modelleme ve Simülasyon, Alternatif Enerji Kaynaklarının Kullanımı, Sürdürülebilir Çevre İçin Planlama ve Tasarım, Yapma Çevrede Suyun Etkin Kullanımı, Yapıda Yalıtım, Bütünleşik Yapma Çevre Tasarımı gibi konuların konuşulduğu Yapı Fiziği Kongresi, kongre konuları hakkında detaylı bilgileri aktararak araştırma, tasarım, uygulama, üretim gibi farklı alan çalışanlarını bir araya toplamış, çözüm önerilerini tartışmış, genç araştırmacıların çalışmalarının sunulmasını ve karşılıklı bilgi alışverişinin yapılmasını sağlamıştır. Ayrıca Yapı Fiziği Kongresi'nde sektörden ve akademiden konuşmacıların katıldığı 'Konforlu Binalar İçin Bütünleşik Yaklaşım' konulu panele de yer verilmiştir.

Katılımcılar tarafından verimli geçen, önemli bilgilerin verildiği ve önemli bilgilerin paylaşıldığı kongreye katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz.

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR