Bayi Girişi

HABERLER

IŞIKLAR İLE HILTON GARDEN INN SİVAS PROJESİ TAMAMLANDI!

04Ağu'16

İçerisinde birçok imkanı barındıran, toplam 6 bin metrekare arsa alanı bulunan ve yapımında 3 bin metrekare Işıklar GRC Tuğla Kanallı ve Anadolu Serisi Kaplama Tuğla, 2 bin metrekare ise Işıklar Anadolu Serisi Zemin Tuğlası tercih edilen Hilton Garden Inn Sivas, üstün kalite anlayışı ile hizmet vermeye hazırlanıyor. Şeremet A.Ş. ve Hilton World Wide yatırım ortaklığıyla, Özer – Tulgan Mimarlık tarafından projelendirilen Hilton Garden Inn, Sivas ilinin merkezinde konumlanıyor. 

Hilton Garden Inn projesinde, Işıklar Yapı Ürünleri sayesinde mekanik ve havalandırmalı cephe sistemi oluşturulmuş ve sistemin yüzeyine kaplanan Anadolu serisi tuğlalarla da estetik cephe yüzeyleri oluşturulmuştur. Çevre düzenlemesinde de yine Işıklar Anadolu Serisi zemin tuğla ile aynı estetik anlayışın devam ettirilmesi planlanmaktadır. Kullanılan cephe sistemi ile yangın dayanımı yüksek cephe kabuğu oluşturulmuştur. Cephe uygulaması ise Nesimi Başoğlu tarafından yapılmıştır.

Uygulama süresinin iki yıl sürdüğü, Işıklar imzalı Hilton Garden Inn, 2000 kişiyi aynı anda ağırlayabilecek konferans salonları, konforlu odaları ve modern dekorasyonu ile yakın zaman içerisinde faaliyete giriyor. 6 bin metrekarelik arsa alanı üzerine yapılan otel, yerli ve yabancı turistlerin konaklama ihtiyaçlarını karşılıyor. Ayrıca otelin içerisinde yüzme havuzu, sauna, fitness spor salonu, Türk ve Dünya mutfağından eşsiz lezzetlerin yer aldığı restoran da bulunuyor. Hilton Garden Inn, Işıklar Yapı Ürünleri’nin de katkılarıyla Amerika ve Avrupa yangın standartlarında, modern mimarisi ve başarılı mühendislik yapısı ile bulunduğu bölgede dikkat çekici bir yapı olmaya adım atıyor.

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR