Bayi Girişi

HABERLER

MEF OKULLARI, IŞIKLAR İZOKLİNKER İLE HAYAT BULDU...

04Ağu'16

Lider, girişimci ve yenilikçi öğrenciler yetiştirmeyi amaçlayan MEF Okulları’nın İstanbul Ulus’ta bulunan şubesi Işıklar İzoklinker ile buluştu. Birçok eğitim projesinde tercih edilen Işıklar Yapı Ürünleri, MEF Okulları dış cephe kaplaması için de tercih edildi. Her türlü hava koşuluna dayanıklı, doğal hammaddelerden üretilen Işıklar klinker kaplama tuğlalar ile proje hayat buldu. Işıklar İzoklinker ile projenin estetik bir görünüme sahip olması da sağlandı.

Ayrıca, yazın dışarıdaki sıcak havayı içeriye, içerideki soğuk havayı dışarıya çıkarmayan, kışın da dışarıdaki soğuk havanın içeri ve içerideki sıcak havanın dışarı çıkmasını engelleyen Işıklar İzoklinker ile enerji tasarrufu sağlanması da hedeflendi. 

Işıklar İzoklinker, yüzeyine kaplama tuğla ölçülerine uygun kanallar açılan EPS ve XPS yalıtım levhalarının sağlam bir kabuk olan Işıklar Kaplama Tuğla ile kaplanmasıyla oluşmaktadır. Mevcut ve eski binalarda test edilmiş sağlıklı, güvenli ve çok hafif dış cephe sistemidir. Yalıtım plağı sağlam bir kabukla korunurken, mekan içinde de yaz, kış ısı konforu sağlanmış olur.

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR