Bayi Girişi

HABERLER

İSKELE 14 PROJESİNDE IŞIKLAR / EKOKLİNKER 12 ÜRÜNÜ KULLANILDI

23Ara'16

Çanakkale Küçükkuyu’da, İzmir-Çanakkale yolu üzerinde bulunan İskele 14 projesinin iç duvarlarında Işıklar Ekoklinker tercih edildi. İdea Yapı tarafından projelendirilen, 2000 m2 arsa üzerinde deniz kenarında konumlanan İskele 14 projesi, 14 adet kat dubleksinden oluşuyor. 

%100 kil içeriğiyle projenin ara bölmelerinde tercih edilen Işıklar Ekoklinker 12 ürünü ise, projenin dayanıklılığını arttırmaya yardımcı oluyor. 1000 derecenin üzerinde pişirilmiş kilin mükemmel dayanıklılığı sayesinde duvarları sağlam bir yapı oluşturan, yangına karşı dayanıklı A1 sınıfı Ekoklinker, projelerin daha güvenli inşa edilmesini sağlıyor. Üstün teknolojiye sahip yüksek sıcaklıklardaki fırınlarda pişirilen klinker ürünün içerisinde kullanılan mineral yün sayesinde mükemmel ısı izolasyonu sağlayan Işıklar Ekoklinker, mükemmel ses izolasyonu özelliği ile de dışarıdaki gürültüden uzak, huzurlu bir ortamda yaşama imkanı sunuyor. 

Yeni bir yaşam tarzı ve huzurlu bir yaşam alanı sunmayı hedefleyen İskele 14 projesi, Işıklar Ekoklinker ile tüm aradığı özellikleri projeye kazandırıyor.

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR