Bayi Girişi

HABERLER

SES VE ISI YALITIMI KONUSUNDA KALİTENİN ADI: IŞIKLAR EKOKLİNKER

30Ara'16

Her gün geçen gün yapılarda ses yalıtımının önemi daha çok anlaşılmaktadır. Bu ihtiyacın büyüdüğü sektörde, çalışmalarını eksiksiz sürdüren Işıklar Yapı Ürünleri, ürün gamına %100 Doğal duvar sistemleri olan EKOKLINLER 12 ve EKOKLINKER 20S‘i kattı.

Işıklar Yapı Ürünleri tarafından 2 yıl süren Ar-Ge çalışmaları sonucu, 2016 yılı içerisinde piyasaya çıkarılan %100 kil içerikli ve doğal yapılı Ekoklinker ürünü mükemmel ses ve ısı yalıtımı sayesinde projelerin ve mimarların son tercihi arasında yerini almayı başardı.

Ekoklinker, farklı yoğunlukta 12 cm inceliğinde ve 42 dB’i aşan ses yalıtımı sayesinde yapıların daha sağlıklı ve gürültüden uzak olmasını sağlayarak yapı içerisinde yaşayanlar için huzurlu bir ortam oluşturmaktadır. Ayrıca 0,075 W/mK değeri ile mükemmel ısı yalıtımı sağlayan Işıklar Ekoklinker, binalarda mantolamaya ihtiyaç duymadan sağlam ve koruyucu duvarlar oluşturmaktadır. Tüm bunların yanında A1 sınıfı yanmaz ürün olan Ekoklinker, çağdaş yapılarda teknolojisi yüksek tüm ihtiyaçları karşılayabilen teknik duvarlar grubunda hızla yerini almaya başlamıştır. 

Projelerinde Kaliteyi Önemseyen ve Ekoklinker’i Tercih Eden Projeler: 

Gölbaşı Konakları – Sakarya 

Demirland – İstanbul 

Twin Towers – Ankara 

Birgen İnşaat – İstanbul 

Gündoğdu İnşaat / Kiptaş Çatalca Konutları – İstanbul 

Albayrak İnşaat - İstanbul 

Tansu Tomar Şahıs Özel Proje - İstanbul

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR