Bayi Girişi

HABERLER

IŞIKLAR, İZMİR’DEKİ YENİ SHOWROOM AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

31Oca'17

Işıklar Yapı Ürünleri, İzmir Güzelbahçe'de bulunan bayisi Başımtekin Ticaret ile yapmış olduğu iş birliği sonucunda İzmir'deki yeni showroomunun açılışını gerçekleştirdi. Showroom açılışı, 13 Ocak 2017 tarihinde, Başımtekin Ticaret ve Işıklar grubunun ev sahipliği ile sektörün önde gelen isimlerinin de katılımıyla gerçekleştirildi. Açılış, Işıklar Yapı Ürünleri Yönetim Kurulu üyesi Sn. Levent Demirer'in konuşması ile yapıldı. Ayrıca Işıklar Yapı Ürünleri Genel Müdürü Sn. Özgür Üzeltürk ve Pazarlama Müdürü Sn. Dilek Karaköz Toruş da açılışta bulundular ve kendileri tarafından misafirlerle özel olarak ilgilenildi. İlgililerin hem ürün hem sektör ile ilgili tüm soruları keyifli sohbetler eşliğinde cevaplandı. 

Başımtekin Ticaret içerisindeki showroom ile birçok Işıklar ürünü sektör ilgilileri, mühendis ve mimarların beğenisine hazır hale getirildi. Özellikle Işıklar Yapı Ürünleri tarafından 2016 yılında piyasaya çıkarılan %100 kil içerikli Ekoklinker ürününe ayrılan bölümde ürünü tüm özellikleriyle birlikte incelemek mümkün! 

Sektörün önde gelen markalarından olan Işıklar, genişlettiği ürün çeşitliliğini, ürünlerinin kalitesini, farklı renk seçeneklerini ve kaliteli dokusunu yakından tanıtmak amacıyla İstanbul, Ankara, Samsun, Antalya ve İzmir başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanında açtığı showroomlarını hız kesmeden genişletmeye devam ediyor.

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR