Bayi Girişi

HABERLER

IŞIKLAR, ENERJİ VERİMLİLİĞİ SEMPOZYUMU’NDA

01Mar'17

Işıklar Yapı Ürünleri, 13-14 Şubat tarihlerinde düzenlenen Uluslararası Binalarda Enerji Verimliliği Sempozyumu’na katılım sağladı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın faydalanıcısı olduğu, AB ile Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen ‘Binalarda Enerji Verimliliğinin Artırılması Teknik Yardım Projesi’ kapsamında düzenlenen sempozyum Ankara’da Anadolu Hotel Downtown’da gerçekleştirildi. 

Uluslararası iş birliğinin geliştirilmesi ve genişletilmesinin yanı sıra Türkiye için gerekli Enerji Verimliliği Politikaları ve Programları, Enerji Verimliliği Teknolojileri ve Enerji Verimliliği Finansmanı konularındaki fırsatları değerlendirmeyi amaçlayan sempozyuma Işıklar Yapı Ürünleri Toplu Projeler Satış Yöneticisi Ekrem Öksüz, Ankara Bölge Satış Yetkilileri Sn. İzzet Özdemir ve Sn. Tuğba Şengün tarafından katılım sağlandı. Sempozyum kapsamında 15 farklı ülkeden, 40 davetli konuşmacı konuyla ilgili değerlendirmelerini katılımcılara aktardı.  

Binalarda enerji verimliliğinin sağlanması amacıyla titizlikle sürdürülen Ar-Ge çalışmaları sonucu yeni ürünler ve yeni fikirler ortaya çıkaran Işıklar Yapı Ürünleri, 2016 yılında çıkardıkları Ekoklinker ürünü ile de binalarda enerji verimliliği konusundaki duyarlılığını devam ettirmektedir.

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR