Bayi Girişi

HABERLER

YENİ PROJELERDE, YENİ EKOKLİNKER FARKI!

04May'17

Işıklar Yapı Ürünleri tarafından sektöre sunulduğu ilk günden bu yana bir çok projede kullanılan Ekoklinker, bu kez de Kocaeli şehrinde yapımı devam etmekte olan “Dizel Turbo Makina" yönetim binasında tercih edildi.

TS 825 binalarda Isı Yalıtım Kuralları standardında belirtilen değerlerden çok daha yüksek ısıl performans gösteren Ekoklinker 20 ürününün kullanıldığı Dizel Turbo Makina yönetim binası dış duvarlarında yüksek ısı yalıtım performansı sağlanması hedeflenmekte. Ayrıca lambda (λ) değeri 0,075 W/mK ile Ekoklinker 20 ürünü %50 civarında bir enerji tasarrufu sağlama özelliği ile de yapı için büyük bir avantaj olmaktadır. Binalarda doğal nemin dengelenmesini sağlayan Ekoklinker 20 aynı zamanda yangına dayanıklı, A1 sınıfı ürün olması sebebiyle de projeye yüksek direnç katıyor.

Ekoklinker ısı yalıtımı içinde olan duvar sistemleri ile yapı sektörü profesyonellerine büyük oranda katkı sağlıyor. Ayrıca yüzde yüz kil esaslı olan bu ürün sayesinde IŞIKLAR, çevreye duyarlı bir firma olmaya devam ediyor.

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR