Bayi Girişi

HABERLER

PROJELERİNİZDE EKOKLİNKER 12 İLE KOMŞU GÜRÜLTÜSÜNE SON!

17May'17

Özel fırınlarda 1000 derecede pişirilen, %100 kil içerikli Işıklar Ekoklinker, projelere hayat katmaya devam ediyor! Isı ve ses yalıtımında yüksek performans gösteren Ekoklinker, farklı yoğunlukta, sadece 12 cm inceliğinde ve 42 desibellik sesi engelleyebilme özellikleri ile yapıların şehir gürültüsünden ve komşu gürültüsünden uzak kalmalarını sağlıyor.

Tam da bu sebeple, İstanbul'un en nezih semtlerinden biri olan Erenköy'de yapımı devam etmekte olan Agro / Akser tarafından projelendirilen Özel Konut Projesi'nde Ekoklinker 12 ürünü tercih edilmiştir. İnce olması nedeniyle kullanıcılara alan kazananımı da sağlamaktadır. İnsanların daha huzurlu bir yapı içerisinde yaşamalarını amaçlayan projede Işıklar Ekoklinker, amacına uygun olarak projenin temel yapı malzemelerinden biri olmuştur. Ürünün yüzeyindeki yivleri sayesinde geleneksel sıva uygulamalarında olduğu gibi sadece yüzey yapışması ile birleşim olmamakta aynı zamanda sıvanın yüzeyden kopmaması ve ayrılmaması sağlanmaktadır. Ekoklinker 12, ekonomik ve A1 sınıfı yanmaz ürün olması sebebiyle de bu projede tercih edilmiştir. 

Mimar ve mühendislerin güvenini hızla kazanan Ekoklinker ürünü birçok özel projeye hayat verdiği gibi kamu projelerinde de tercih edilmeye devam etmekte!

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR