Bayi Girişi

HABERLER

HİLTONLARIN TERCİHİ IŞIKLAR!

29May'17

Birçok özel proje ve kamu projesinde tercih edilen, sektörün önde gelen firmalarından biri olan Işıklar Yapı Ürünleri, kaliteli ürün gamı ile Hilton otel projelerinde de tercih edilmeye devam ediyor. Öncelikle Sivas'ta bulunan ve yapımı tamamlanan Hilton Garden Inn projesinde tercih edilen Işıklar, şimdi ise Kocaeli'de bulunan Doubletree By Hilton projesinde yer alıyor! 

İçerisinde birçok imkanı barındıran ve yapımında 3 bin metrekare Işıklar GRC Tuğla Kanallı ve Anadolu Serisi Kaplama Tuğla, 2 bin metrekare Işıklar Anadolu Serisi Zemin Tuğlası tercih edilen Hilton Garden Inn üstün kalite anlayışı ile hizmet vermeye devam ederken; İzoklinker sistemle uygulanan Işıklar Anadolu Serisi Kaplama Tuğla kullanılan Doubletree By Hilton ise Kocaeli ilinin en lüks 5 yıldızlı oteli olmaya hazırlanıyor. 

Işıklar Yapı Ürünleri sayesinde Sivas Hilton'da mekanik ve havalandırmalı cephe sistemi oluşturulması sağlanırken sistemin yüzeyine kaplanan Anadolu Serisi Kaplama Tuğlalarla ise estetik cephe yüzeyleri oluşturulması planlandı. Ayrıca kullanılan cephe sistemi ve yangın dayanımı yüksek cephe kabuğu ile proje kalitesi arttırılmış oldu. 

Işıklar imzalı Hilton Garden Inn, 2000 kişiyi aynı anda ağırlayabilecek konferans salonları, konforlu odaları ve modern dekorasyonu ile faaliyet göstermeye devam ederken; 338 yataklı, 5 yıldızlı Doubletree By Hilton ise 320 adet rezidans ve ofis 23 adet ulusal ve dünya zincir marka işyerleri ile hizmete başlamak adına gün sayıyor. 

Proje: Hilton Gardenn Inn Sivas 

Lokasyon: Toptancılar Kavşağı – Merkez / SİVAS

Uygulama Süresi: 2 Yıl 

Arsa Alanı: 6000 m2 

Yatırımcı: Şeremet A.Ş – Hilton World Wide 

Mimari Proje: Özer - Tulgan Mimarlık 

Cephe Uygulama: Nesimi BAŞOĞLU 

Toplam Muhtelif Cephe Alanı: 5765 m2 

Kullanılan Cephe Sistemi: IşıklarTuğla Kanallı GRC

Proje: Doubletree By Hilton 

Lokasyon: Köseköy / KOCAELİ 

Uygulama Süreci: 2 Yıl 

Arsa Alanı: 8.400 m2 (Yaklaşık) 

Toplam İnşaat Alanı: 45.000 m2 

Yatırımcı: MMS İnsaat 

Mimari Proje: CA2O Architects 

Uygulayıcı Firma: MMS İnsaat 

Kullanılan Cephe Sistemi: Işıklar İzoklinker

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR