Bayi Girişi

HABERLER

YAPI FUARI 2017

29May'17

Işıklar Yapı Ürünleri, bu yıl 40'ıncısı düzenlenen Türkiye ve bölgelerinin en büyük yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri fuarı olan Yapı Fuarı TURKEYBUILD İstanbul'a katılım sağladı. 23-27 Mayıs tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen bu büyük organizasyon sektörün önde gelen markalarının katılımlarıyla gerçekleştirildi. 

Bu büyük organizasyonda Işıklar Yapı Ürünleri ise 144 m2'lik standında birçok ziyaretçiyi ağırlayarak göz doldurdu. Organizasyon süresince tüm Işıklar Yapı Ürünleri yetkilileri birbirlerine destek olarak ziyaretçilere en iyi hizmeti verme ve ürün kalitesini en doğru şekilde yansıtma hedeflerinde buluştu. Işıklar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Rıza Kutlu IŞIK da fuarı ziyaretiyle standı ve yetkilileri yalnız bırakmadı. Stant içerisinde tüm ürün çeşitlerini sergileyen Işıklar, özellikle piyasaya yeni sunmuş olduğu Ekoklinker ürünü hakkında ziyaretçilere detaylı bilgiler aktarılmasını sağladı. Ayrıca Işıklar Yapı Ürünleri Ürün Sorumlusu Sn. Pınar Özçırpıcı'nın anlatımı eşliğinde uygulamalı Ekoklinker ürün tanıtımı da ziyaretçiler için büyük bir fırsat yarattı. Ziyaretçilerin büyük ilgi gösterdiği uygulamalı anlatım, Ekoklinker ürününün yapısal özelliklerinin de yakından incelenmesine fırsat sundu, ürünün ısı ve ses yalıtımı konusunda sağladığı mükemmel başarı ziyaretçilerin odak noktası oldu! Tüm ürünlerini Yapı Fuarı ziyaretçilerine sergileyen Işıklar, tuğla ürün grubuna ek olarak yüksek kalite ve son teknoloji kullanılarak üretilen çatı sistemleri ürünlerini de stant içerisinde büyük bir alanda sergileyerek bu ürünlerinin renk çeşitliliğini ve yapısal kalitesini sektör ilgililerine yakından göstermeyi başardı. 

%100 doğal içerikli, özel fırınlarda pişirilen ürünleriyle sektör içerisinde önemli bir yere sahip olan Işıklar Yapı Ürünleri, Yapı Fuarı 2017'de gördüğü yoğun ilgi ve stant ziyaret oranının hedeflenenin üzerinde olması sebepleriyle fuardan mutlu ayrıldı! 

Yapı Fuarı TURKEYBUILD İstanbul ayağında bizi ve standımızı yalnız bırakmayan, başta Sn. Rıza Kutlu IŞIK olmak üzere tüm ziyaretçilere teşekkürlerimizi sunarız.

DİĞER HABERLER
TÜM FUAR HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR