Bayi Girişi

HABERLER

IŞIKLAR EKOKLİNKER TANITIMI İÇİN BURSA’DA

11Tem'17

Işıklar Yapı Ürünleri, 2016 yılı içerisinde piyasaya çıkardığı yeni ürünü, mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlayan Ekoklinker ürününü birçok şehirde yakından tanıtma hedefi doğrultusunda road show tırıyla çıktığı yolda, 04 Temmuz 2017 Salı günü Bursa şehrindeydi. 

İki etap halinde gerçekleşen Bursa ili Ekoklinker tanıtımında öncelikli olarak usta, müteahhit ve bayilere sunum yapıldı. Işıklar Yapı Ürünleri Pazarlama Müdürü Sn. Dilek Karaköz Toruş tarafından gerçekleştirilen anlatım sonrasında keyifli bir sohbet eşliğinde hep birlikte yemek yendi. 

İkinci etapta ise mimarlara yönelik bir anlatım yapıldı. Her iki etapta da yapılan sunumlar sonrasında Ekoklinker ile uygulamalı anlatım gerçekleştirildi. Böylece hem usta, müteahhit ve bayiler hem de mimarlar Ekoklinker'in uygulama kolaylığı ve ürünün teknik özelliklerini yakından tanıma fırsatı yakaladı. Bursa şehrinde yayınlanan İnşaat Burada dergisi ve Sabah Gazetesi de Ekoklinker tanıtımına katılım sağlayarak Işıklar Yapı Ürünleri'ni yalnız bırakmadı. 

Tanıtıma katılan herkese teşekkürlerimizi sunarız.

DİĞER HABERLER
TÜM ROAD SHOW HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR