Bayi Girişi

HABERLER

‘ESKİMEYEN TUĞLA İLE YAŞAYAN MEYDAN’ ÖDÜLÜ: YUNANİSTAN SEYAHATİ!

26Eki'17

Işıklar Yapı Ürünleri sponsorluğunda, Gölpazarı Belediyesi işbirliği ve MSGSÜ yürütücülüğünde Köyünü Yaşat projesi kapsamında düzenlenen öğrenci odaklı 'Eskimeyen Tuğla ile Yaşayan Meydan' yarışması ödüllerini dağıtıyor! 


12-14 Ekim tarihleri arasında proje 2.lerimiz Ezgi Aydoğan ve Berna Eren ödülleri olan Yunanistan seyahatlerini gerçekleştirdiler:  Değerlendirme jürisi üyelerimizden Yrd. Doç. Ümit Arpacıoğlu, Doç. Dr. Seden Acun Özgünler ve Doç. Dr. Mustafa Özgünler Işıklar Yapı Ürünleri'nin misafiri olarak eşlik etti. 


Thassos Adası'nda başlayan gezinti, konaklamanın ardından Kilkis'de bulunan ışıklar Yapı Ürünleri'nin çözüm ortağı KEBE Kiremit Fabrikası ziyareti ile devam etti. Son teknoloji ile donatılmış bu tesisteki ürün çeşitliliğine karşın ilgi ve hayranlıklarını dile getiren finalistler, kariyerlerine böyle bir katkının 'ödül' vasfıyla gelmiş olmasının mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler. Keyifli ve verimli bir gezide bulunmanın heyecanını taşıyan ekip, Selanik turunun ardından geziyi tamamladı… 

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR