Bayi Girişi

HABERLER

YÜKSEK PERFORMANSLI YAPILAR İÇİN IŞIKLAR: BATİMAT 2017

13Kas'17

Işıklar Yapı Ürünleri, 6-10 Kasım tarihleri arasında Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenen Uluslararası İnşaat Endüstrisi Fuarı Batimat'a bu yıl da katılım sağladı. 

İnşaat; yapı ekipmanları, çatı, bina iç konstrüksiyonu, yer ve duvar kaplamaları ve sektörü oluşturan diğer konuların ele alındığı bu fuar 1976 yılından beri düzenleniyor. Özellikle enerji verimliliği ve daha az yakıt tüketimi ile ilgili son gelişmelerin görücüye çıktığı bu fuarda çok sayıda yenilikçi ürün ilk defa sektörle buluşuyor. Bu yıl ki temalar; bina erişilebilirlik ve konforu, ileri teknoloji kullanımı boyutları  dünyanın dört bir yanından gelen profesyoneller ve tüketicilerle paylaşılıyor. 

Söz konusu sürdürülebilir yaşam ve keyif alınabilen şehirler yaratmak olunca Işıklar Yapı Ürünleri standı yabancı birçok yatırımcı ve sektörün karar alıcıları tarafından yakın markaja alındı. Gerek ürün çeşitliliği, gerekse yapılarda nitelik ve nicelik arayanlara cevaben bünyesinde bulundurduğu özel ürün dokusuyla göz dolduran Işıklar,  Türk inşaat sektörünü %100 kil içerikli ürünleriyle sürdürülebilir yaşam destekçisi olarak temsil etti.

Işıklar, Genel Müdürü Sn. Özgür Üzeltürk'ün bizzat katılım gösterdiği fuar süresince tüm yatırımcı ve karar alıcıların sorularına özel olarak yanıt verdi. Tuğla ürün gruplarındaki kalite ve özel dokuların katılımcıların dikkatini toplamasıyla sektöre katkısını gözler önüne serdi. 


DİĞER HABERLER
TÜM FUAR HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR