Bayi Girişi

HABERLER

IŞIKLAR 2018 BAYİ TOPLANTISINI ANTALYA ADALYA ELİT OTELDE GERÇEKLEŞTİRDİ

22Şub'18

Işıklar Yapı Ürünleri, 2018 yılı bayi toplantısını 15 Şubat – 17 Şubat 2018 tarihleri arasında Antalya Lara'da bulunan Adalya Elit Otelde gerçekleştirdi. Bayilerin katılımı ile gerçekleşen organizasyon, Işıklar Yapı Ürünleri Genel Müdürü Sn. Özgür Üzeltürk'ün açılış konuşması ile başladı. Organizasyon süresince Işıklar yetkilileri tarafından bayi yetkililerine ürün stratejileri ve yeni ürünler hakkında kapsamlı bilgiler verildi. Işıklar Yapı Ürünleri'nin 2017 Yılı Pazarlama Stratejileri ve 2018 Yılı Pazarlama Hedefleri hakkında detaylı bilgiler ise Ürün Yöneticisi Sn. Pınar Özçırpıcı tarafından verildi.

Sektörde büyük ilgi gören Işıklar Ekoklinker ürünü ile ilgili tüm detaylar paylaşıldı. Özellikle yalıtımı kendi içinde olan yeni nesil duvar sistemleri Ekoklinker 20, Ekoklinker 20/S ve Ekoklinker 12 ürünlerini daha yakından tanıtma fırsatı bulundu. 

Türkiye ve dünyadan katılım sağlayan Işıklar Yapı Ürünleri bayileri ile özel turnuvalar gerçekleştirilip, keyifli saatler geçirildi. Özellikle carting turnuvasında katılım çok yüksek olup, yarışma süresince tüm bayilerimiz eğlenceli anlar yaşadı.

Son gün Işıklar tarafından bayi yetkilileri adına ödül töreni düzenlendi ve ödüller sahiplerine takdim edildi. Katılımcıların büyük ilgisi ile gerçekleştirilen organizasyonda düzenlenen kokteyller ve yemekler ile hem Işıklar yetkilileri hem de bayi yetkilileri birlikte keyifli sohbetler gerçekleştirdi.


DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR