Bayi Girişi

HABERLER

9.ULUSAL ÇATI VE CEPHE KONFERANSI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

06Nis'18Işıklar Yapı Ürünleri ana sponsorluğunda Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER) 'nin düzenlediği, iki gün sürecek olan 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı 12-13 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Oditoryumu'nda gerçekleşecek.

ÇATIDER' in iki yılda bir düzenlediği sempozyum, artık çok daha kapsamlı içerik, yoğun katılım ve yeniliklerin paylaşıldığı bir konferansa dönüşecek. Yürütme Kurulunda Işıklar Holding Genel Müdürü Sn. Özgür Üzeltürk' ün yer aldığı konferansın ana teması; '' Enerji Etkin, Ekolojik Çatı ve Cephe Sistemleri '' olarak belirlendi. Konferansa alanlarında uzman çok sayıda saygın konuşmacı katılacak.


“Şirketler, yeniliklerini paylaşma imkanı bulacak"

Globalde enerji verimliliği sağlayan, ekolojik çatı ve cephe uygulamaları hızla artarken, konferansa katılan şirketler bu konudaki çarpıcı yeniliklerini kamuoyu ile paylaşma imkanı yakalayacak. Şirketler, akademisyenler, tasarımcılar ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansının sektörün inovatif vitrinine dönüşmesi hedefleniyor.


DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR