Bayi Girişi

HABERLER

IŞIKLAR YAPI ÜRÜNLERİ BURSA İNŞAAT VE DEKORASYON FUARDINDAYDI

13Nis'18

11-15 Nisan tarihleri arasında, Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen Bursa İnşaat ve Dekorasyon Fuarı bu yılda sektörün ve kullanıcıların yoğun ilgisi ve katılımıyla gerçekleşti. Yapı ürünleri sektörünün yönünü belirleyen Işıklar Yapı Ürünleri de katıldığı bu fuarda büyük ilgi gördü.

Işıklar Yapı Ürünleri tarafından sektöre sunulan %100 kil içerikli Ekoklinker, piyasaya çıktığı ilk günden itibaren sektör tarafından yakından incelenen bir ürün oldu. 

Özel fırınlarda 1000 derecede pişirilen klinker tuğlanın iç kısmına mineral yün yerleştirilerek üretimi sağlanan ve bu sayede yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlayan Ekoklinker, sektöre birçok imkanı da beraberinde getirdi. Birçok mimar ve mühendisin de ilgi odağına giren, projelerde hızla yer almaya başlayan Ekoklinker, son zamanlarda ise özel yapılar dışında kamu yapılarında da sıkça tercih edilen bir yapı malzemesi durumuna gelmeyi başardı.

Yapı güvenliğinin en önemli unsuru olan duvarlarda ısı ve ses yalıtımı hakkında kullanıcıları bilinçlendirmeyi amaçlayan Işıklar Yapı ürünleri, doğru malzeme, doğru detay ve doğru ürün seçimi konusunda ziyaretçileri aydınlatma imkanı buldu.

Son yıllarda hızlı bir şekilde gelişen inşaat yapı ürünleri, tesisat ve doğalgaz sektörü, endüstri şehri Bursa’da 16 yıldır başarı ile düzenlenen Bursa İnşaat Fuarı, bölgenin ve firmaların güçlü buluşmasına ve son teknoloji ürünlerinin tanıtılmasına bu yıl da öncülük etti. 


DİĞER HABERLER
TÜM FUAR HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR