Bayi Girişi

HABERLER

TEBİF FUARINDA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCISI MEHMET CEYLAN IŞIKLAR YAPI ÜRÜNLERİ STANDINI ZİYARET ETTİ!

26Nis'18

Işıklar Yapı Ürünlerinin de katıldığı Türkiye İnşaat Teknolojileri Endüstriyel Yapı Fuarı (TEBİF), 19-22 Nisan tarihleri arasında Congresium Ankara Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi'nde düzenleniyor. TOKİ, Emlak Konut, KİPTAŞ ve Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün destek ve katılımıyla düzenlenen fuarda Türk inşaat sektörünün bölge ülkeler ve uluslararası arenada bir üst seviyeye taşınması hedefleniyor. 

TEBİF 2018, 22 Nisan’a kadar ücretsiz ziyaret edilebilecek. Amacı üretici firmalarla mühendisleri bir araya getirmek olan fuar sayesinde, birçok firma yeni ürünlerini ve yeni teknolojilerini sergileyebilecek.

Ekoklinker 4.0, kaplama tuğlalar, yeni antik serisi, çatı sistemleri gibi ürünlerinin sergilendiği stantta, Işıklar Yapı Ürünleri Genel Müdürü Sayın Özgür Üzeltürk, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan’a Ekoklinker’i anlattı. Kendinden yalıtımlı, kil esaslı, farklı yoğunluklarda üretilen ve ilave yalıtıma gerek duyulmayan yeni nesil duvar sistemleri olan ve içerisinde mineral yün (Knauf Inslulation) bulundurarak, ısı ve ses yalıtımında büyük ölçüde avantaj sağlayan Ekoklinker ürünleri, standı ziyaret eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan’ın oldukça dikkatini çekti. Sayın CEYLAN haricinde, Eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yahya BAŞ, Vakıflar Genel Müdürü Adnan ERTEM, Kiptaş Arge Müdürü Fatih ÇETİNDERE’ nin de katıldığı fuarda Işıklar Yapı Ürünleri standı birçok önemli ziyaretçileri ağırladı. 

DİĞER HABERLER
TÜM FUAR HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR