Bayi Girişi

HABERLER

​IŞIKLAR YAPI İSTANBUL FUARI’NDAYDI!

21May'18

Işıklar Yapı Ürünleri, bu yıl 42 'incisi düzenlenen Türkiye ve bölgelerinin en büyük yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri fuarı olan Yapı TURKEYBUILD İstanbul'a katılım sağladı. 8-12 Mayıs tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen bu büyük organizasyon, sektörün önde gelen markalarının katılımlarıyla gerçekleştirildi. 

Bu büyük organizasyonda Işıklar Yapı Ürünleri ise 144 m2'lik standında birçok ziyaretçiyi ağırlayarak göz doldurdu. Organizasyon süresince tüm Işıklar Yapı Ürünleri yetkilileri ziyaretçilere en iyi hizmeti verme ve ürün kalitesini en doğru şekilde yansıtma hedeflerinde buluştu. 

Işıklar Holding A.Ş yönetim kurulu başkanı Sn. Rıza Kutlu Işık'ın katılımıyla gerçekleşen fuarda, Işıklar Yapı Ürünleri Gn. Md. Sn. Özgür Üzeltürk, sergilenen yeni ürünler hakkında detaylı bilgi verdi. Türkiye'nin dört bir yanından katılım gösteren Işıklar bayileriyle de bir araya gelen Sn. Rıza Kutlu Işık, keyifli sohbet sonrası fuardan ayrıldı.

Fuar alanındaki stantta 1.000'den fazla ürün çeşidinin birçoğunu sergileyen Işıklar Yapı, Ekoklinker ürünü hakkında ziyaretçilere detaylı bilgiler verdi. Kendinden yalıtımlı, kil esaslı, farklı yoğunluklarda üretilen ve ilave yalıtıma gerek duyulmayan yeni nesil duvar sistemi olan Ekoklinker, hem ses hem de ısı performansıyla ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. İçerisinde mineral yün (Knauf Inslulation) bulundurarak, uygulandığı duvarlarda ısı ve ses yalıtımı için büyük ölçüde avantaj sağlayan Ekoklinker ürünü, Işıklar Yapı Ürünleri'nin iki yıllık Ar-Ge çalışmaları sonucu ortaya çıkmıştır. Klinker yapısı ve Mineral yün ile sağlanan yalıtım performansını bina ömrü boyunca dış hava şartlarından ve yangınlardan koruyan Ekoklinker son yıllarda meydana gelen bina ve cephe yangınlarından ötürü Avrupa'da oldukça fazla tercih edilmeye başlayan duvar tiplerinden olmayı başarmıştır. Ayrıca geleneksel duvar tiplerine göre çok daha ince olması sebebiyle daha geniş mekanların yaratılmasına imkan sunmaktadır. Ekoklinker ara bölme duvarlarda 10/12/15/19 cm kalınlıklarında olup, 40 dB 'den 65 dB'e kadar mükemmel ses yalıtımı sağlayan ve gürültü yönetmeliğine uygun duvar kesitleri oluşturmaktadır.

Tüm ürünlerini Yapı Fuarı ziyaretçilerine sergileyen Işıklar, tuğla ürün grubuna ek olarak yüksek kalite ve son teknoloji kullanılarak üretilen çatı sistemleri ürünlerini de stant içerisinde büyük bir alanda sergileyerek bu ürünlerinin renk çeşitliliğini ve yapısal kalitesini sektör ilgililerine yakından göstermeyi başardı.

Yapı Fuarı TURKEYBUILD İstanbul ayağında bizi ve standımızı yalnız bırakmayan, başta Sn. Rıza Kutlu IŞIK olmak üzere, tüm bayilerimiz ve dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

DİĞER HABERLER
TÜM FUAR HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR