Bayi Girişi

HABERLER

GAYDA İNŞAAT SOLO PROJESİ’NDE EKOKLİNKER 15 KONFORU!

26Haz'18

İzmir'in en prestijli projelerinden Gayda İnşaat / Gayda Solo projesi Işıklar Yapı Ürünleri'ni tercih etti. Projenin ara bölme duvarlarında Işıklar / Ekoklinker 15 ürünü kullanıldı. 

Işıklar Yapı Ürünleri'nin iki yıllık Ar-Ge çalışmaları sonucu ortaya çıkan “Ekoklinker Yeni Nesil Duvar Sistemleri" ısı ve ses yalıtımında büyük ölçüde avantaj sağlayan, özel fırınlarda yüksek derecede pişirilen klinker tuğlanın iç kısmına mineral yün yerleştirilerek üretilmektedir. Ekoklinker bu sayede sağladığı yalıtım performansını bina ömrü boyunca dış hava şartlarından ve yangınlardan korur. Son yıllarda meydana gelen bina ve cephe yangınlarından ötürü Avrupa'da oldukça fazla tercih edilmeye başlayan Ekoklinker, mükemmel dayanıklılığı sayesinde yapılarda sağlam ve koruyucu duvarlar oluşturmaktadır. Ayrıca geleneksel duvar tiplerine göre çok daha ince olması sebebiyle daha geniş mekanların yaratılmasına imkan sunmaktadır.

 “Ekoklinker" tüm bu avantajları sayesinde komşu duvarlar veya odalar arasında 65,2 dB değerinde ses yalıtımını sağlayıp, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yayınladığı gürültü yönetmeliğine uygun üretilmiş olup, içerisinde mineral yün (Knauf Insulation) bulundurarak, ısı kullanıcılarına da konfor ve güvenlik sunmaktadır.


DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR