Bayi Girişi

HABERLER

PROBAY MİMARLIK GELECEK İÇİN EKOKLİNKER VE İZOKLİNKER’İ TERCİH ETTİ!

26Haz'18

1.000 m2 oturum alanına sahip, 26 derslikten oluşan, GEO Koleji “Geleceğin Okulları" projesinin 600 m2 sinde Işıklar Yapı Ürünleri tarafından üretilen yüksek ısı yalıtım konforu sağlayan Ekoklinker 25/S ürünü ve 1000 m2 koyu gri - açık gri Işıklar İzoklinker ısı yalıtım sistemi kullanıldı.

Işıklar Yapı Ürünleri'nin iki yıllık Ar-Ge çalışmaları sonucu ortaya çıkan “Ekoklinker Yeni Nesil Duvar Sistemleri" Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yayınladığı gürültü yönetmeliğine uygun üretilmiş olup, içerisinde mineral yün (Knauf Insulation) bulundurarak, ısı ve ses yalıtımında büyük ölçüde avantaj sağlayan Ekoklinker ürünü, özel fırınlarda yüksek derecede pişirilen klinker tuğlanın iç kısmına mineral yün yerleştirilerek üretilmektedir. 

Işıklar Isı Yalıtım Sistemleri İzoklinker; Binalarda %50-60 oranında enerji tasarrufu sağlayarak, ısı plağının üzerine uygulanan Işıklar klinker kaplama tuğlaları, alternatif renk ve doku yüzeyleri ile bina cephelerine estetik görünüm sağlamaktadır. Sistemin son kat malzemesi olarak kullanılan Işıklar klinker kaplama tuğlaları doğal hammaddelerden üretilmektedir. Dona, yağmura, vb. her türlü hava koşullarına dayanıklı olan bu sistem, bina ömrü boyunca kullanılmaya devam edilebilmektedir.

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR