Bayi Girişi

HABERLER

IŞIKLAR YENİ MEGA SHOWROOMUYLA ŞİMDİ DE BODRUM’DA!

14Eyl'18

Işıklar Yapı Ürünleri gelen talepleri daha rahat karşılayabilmek adına Bodrum’da yeni açtığı mega showroom ile büyümeye devam ediyor. 1000‘den fazla ürüne sahip olan Işıklar, açtığı showroomlar ile Türkiye’nin dört bir yanında ve her ilde olmayı hedeflerken; çatı, cephe ve zemin sistemleri ile tüketicilere daha geniş yelpazede hizmet sunuyor. Işıklar, %100 doğal (kil) ürünleriyle, sürdürülebilir mimariye katkı sağlarken, yüzyıllar boyu eskimeyen ürünleriyle gelecek nesillere daha yaşanabilir bir gelecek vadediyor. 


Işıklar çok fazla ürünün sergilendiği Bodrum mega showroom’unda mimar, mühendis ve ilgili birçok kişiye ürünleri yakından görme fırsatı sundu. 


Son yıllarda çok fazla ilgi gören Ekoklinker yeni nesil duvar sistemlerinin de yer aldığı mağazanın açılışı, Işıklar Park Gayrimenkul A.Ş Gn. Md. Sn. Mithat Akıncı, Işıklar Yapı Ürünleri Gn. Md. Sn. Özgür Üzeltürk ve Işıklar showroomun açılmasında büyük katkısı olan Aydınlıoğlu İnşaat yönetim kurulu başkanı Sn. Zeki Aydınlıoğlu’nun konuşmalarının ardından gerçekleşti. Ege bölgesinden birçok Işıklar bayiinin, kamu personeli, mimar ve mühendisin de katılımı ile gerçekleşen açılış oldukça görkemli geçti. Gelen ziyaretçilerin ürünlere ilgisi oldukça yoğun olurken, Ekoklinker, ses ve ısı yalıtım sistemleri ile yeni mimari ve yapı profesyonellerinin ilgi odağı oldu. Açılış, kokteyl sonrası keyifli bir sohbetin ardından sona erdi.

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR