Bayi Girişi

HABERLER

IŞIKLAR BARTIN PERSONEL EĞİTİM TOPLANTISI 2018

03Eki'18

Işıklar Yapı Ürünleri, '2018 Yılı Satış Değerlendirmesi ve Ürün Eğitimi' organizasyonunu bu yıl Amasra Northdoor Otel 'de gerçekleştirdi. 

Organizasyon kapsamında tüm personel ve yöneticiler bir araya gelerek 2018 yılı durum değerlendirmesi yapıldı. Mart ayında aldığı bir karar ile ikinci fırın yatırımını yapan Işıklar, büyümeye devam ederken, geçen bir yılın değerlendirmesini yaparken, 2019 yılında yapılması planlanan durum ve fikirler de tüm personel tarafından değerlendirildi.

Yapılan çalışmalar hakkında tüm yönetici, personel ve çözüm ortakları fikir sahibi olarak etkili bir buluşma gerçekleştirildi ve katılıcımlar ürünlere ait tüm özellikleri yakından tanıma fırsatı buldu. 

Işıklar Yapı Ürünleri'nin Çözüm Ortaklarının da bulunduğu bu organizasyon kapsamında, iki yıllık Ar-Ge sonucu ortaya çıkan Ekoklinker 4.0 ürünleriyle workshop uygulamaları yapıldı. Tüm bölge yöneticileri ve satış ekibinin gruplar halinde yarışması sonucu Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgesi birincilikte tamamladı. Keyifli geçen uygulamalı workshop çalışmasından sonra birinci olan ekibe ödülleri verildi.

Işıklar Yapı Ürünleri, tüm personel, yönetici ve çözüm ortaklarıyla dönemsel olarak bir araya gelerek kaliteli yönetim anlayışı ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya devam ediyor.

DİĞER HABERLER
TÜM SEMİNER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR