Bayi Girişi

HABERLER

VİTRİN HOME PROJELERİ'NDE EKOKLİNKER TERCİH EDİLDİ !

16Kas'18

Edirne’de Azim Yapı Vitrin Home projelerinde Işıklar Yapı Ürünleri tercih edildi. Projede Işıklar / Ekoklinker 12 ara bölme tuğla ürünü kullanıldı. Büyük projelerde işçilik masraflarını fazlasıyla düşüren Ekoklinker, kullanım ömrü ve seyrek bakım ihtiyacı gibi avantajlarıyla da müşterilerine uzun vadede yüksek tasarruf teminat ediyor.

Işıklar Yapı Ürünleri’nin iki yıllık Ar-Ge çalışmaları sonucu ortaya çıkan “Ekoklinker Yeni Nesil Duvar Sistemleri” ısı ve ses yalıtımında büyük ölçüde avantaj sağlayan, özel fırınlarda yüksek derecede pişirilen klinker tuğlanın iç kısmına mineral yün yerleştirilerek üretilmektedir. Ekoklinker bu sayede sağladığı yalıtım performansını bina ömrü boyunca dış hava şartlarından ve yangınlardan korur. Son yıllarda meydana gelen bina ve cephe yangınlarından ötürü Avrupa’da oldukça fazla tercih edilmeye başlayan Ekoklinker, mükemmel dayanıklılığı sayesinde yapılarda sağlam ve koruyucu duvarlar oluşturmaktadır. Ayrıca geleneksel duvar tiplerine göre çok daha ince olması sebebiyle daha geniş mekanların yaratılmasına imkan sunmaktadır.


 “Ekoklinker 12” tüm bu avantajları sayesinde dış duvarlar veya komşu duvarlar arasında 43,2 dB değerinde ses yalıtımı sağlarken, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yayınladığı gürültü yönetmeliğine uygun üretilmiş olup, içerisinde mineral yün (Knauf Insulation) bulundurarak, ısı kullanıcılarına da konfor ve güvenlik sunmaktadır.

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR