Bayi Girişi

HABERLER

BOZOK ÜNİVERSİTESİ’NE EKOKLİNKER DOKUNUŞU

16Kas'18

Yozgat Bozok Üniversitesi İlahiyat Fakültesi binasında, Işıklar Yapı Ürünleri tercih edildi. Projede Işıklar / Ekoklinker 20 /S ve Dış cephede Işıklar GRC Kaplama sistem ürünleri kullanıldı. Büyük projelerde işçilik masraflarını fazlasıyla düşüren Ekoklinker, kullanım ömrü ve seyrek bakım ihtiyacı gibi avantajlarıyla da müşterilerine uzun vadede yüksek tasarruf teminat ediyor.

Işıklar Yapı Ürünleri'nin iki yıllık Ar-Ge çalışmaları sonucu ortaya çıkan “Ekoklinker Yeni Nesil Duvar Sistemleri" ısı ve ses yalıtımında büyük ölçüde avantaj sağlayan, özel fırınlarda yüksek derecede pişirilen klinker tuğlanın iç kısmına mineral yün yerleştirilerek üretilmektedir. Ekoklinker bu sayede sağladığı yalıtım performansını bina ömrü boyunca dış hava şartlarından ve yangınlardan korur. Son yıllarda meydana gelen bina ve cephe yangınlarından ötürü Avrupa'da oldukça fazla tercih edilmeye başlayan Ekoklinker, mükemmel dayanıklılığı sayesinde yapılarda sağlam ve koruyucu duvarlar oluşturmaktadır. Ayrıca geleneksel duvar tiplerine göre çok daha ince olması sebebiyle daha geniş mekanların yaratılmasına imkan sunmaktadır.

“Ekoklinker 20/S " tüm bu avantajları sayesinde dış duvarlarda 0,075 W/mK ısı iletkenlik değerine sahip olup, içerisinde mineral yün (Knauf Insulation) bulundurarak, ısı kullanıcılarına konfor ve güvenlik sunmaktadır.

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR