Bayi Girişi

HABERLER

IŞIKLAR YAPI ÜRÜNLERİ BAU 2019 YAPI FUARI’NDA!

14Oca'19

14 Ocak 2019 Pazartesi günü Almanya’nın Münih kentinde açılışı yapılan Dünya’nın önde gelen Yapı İnşaat Teknolojileri fuarlarından biri olan BAU 2019, her yıl olduğu gibi bu yıl da sektörün önde gelen markalarına ev sahipliği yaptı. Işıklar Yapı Ürünleri tarafından da katılım sağlanan BAU 2019, birçok yapı ve inşaat firmasının katılımıyla sektör ilgilileri tarafından yakından takip edildi. Fuar süresince standında tüm ürün çeşitliliğini sergileyen Işıklar Yapı Ürünleri, yerli ve yabancı birçok yatırımcı ve sektör yetkilisinin ilgi odağı oldu. Ürünlerinin yakından incelenmesine fırsat sunan Işıklar, fuardaki standı ve standına olan yoğun ilgi ile göz doldurdu. 


Özellikle 2016 yılı içerisinde piyasaya yeni çıkardıkları, içerisinde bulunan yün mineralleri sayesinde mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlayan Ekoklinker’i yurtdışındaki kullanıcılara da yakından tanıtabilmiş olmanın mutluluğunu yaşayan Işıklar Yapı Ürünleri, tuğla gruplarıyla ilgili ürünlerinin de kaliteli yapısını ve farklı dokusunu ziyaretçilere yakından tanıttı.

19 Ocak 2019 Cumartesi günü sona eren BAU 2019, sektör üzerine gelişmelerin yaşanması adına da herkes için verimli bir fuar olarak göz doldurdu.

DİĞER HABERLER
TÜM FUAR HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR