Bayi Girişi

HABERLER

IŞIKLAR YENİ ÜRÜNLERİ İLE 2019 UNICERA FUARI’NDAYDI!

11Şub'19

Seramik sektöründe dünyanın en büyük ikinci fuarı olan, lider markalarının bir araya geldiği Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, 05 – 09 Şubat 2019 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlendi. 


Tüketici beklentilerine ve farklı tasarım anlayışlarına her daim cevap veren Işıklar Yapı Ürünleri, yeni standıyla Unicera fuarında özel tasarımlar ve yeni ürünleriyle ziyaretçilerini buluşturdu. 1.000'den fazla ürün çeşidine sahip olan Işıklar, %100 doğal içerikli, özel fırınlarda pişirilen ürünleriyle mimar, tasarımcı ve yapı sektörü profesyonellerinin ilgi odağı oldu. 


2018 de titizlikle hazırlanan, önemli yatırım ve üretim süreci sonrasında antik tuğla grubu ürünlerini zenginleştiren, el yapımı Karadeniz serisi pres ve kaplama tuğlalar beğeni kazandı. Duvarlara estetik ve fonksiyonellik katan ve dünyada sayılı ürün gruplarına giren Galanit Serisi’ de ilgi çeken ürün grupları arasındaydı. 


2016 yılında pazara sunulan Ekoklinker ürünleri de gelen ziyaretçilerin oldukça dikkatini çekti. Özellikle yurt dışı ziyaretçilerinin yoğun olduğu fuarda, Kendinden yalıtımlı, kil esaslı, farklı yoğunluklarda üretilen ve ilave yalıtıma gerek duyulmayan yeni nesil duvar sistemi olan Ekoklinker, hem ses hem de ısı performansıyla gelen ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Güçlü ve sağlam yapısıyla, büyük boy seramiklerin cephede, güvenle montajına izin veren Ekoklinker’in seramik kaplamalarla olan detayları da sergilendi.


Ürünlerinin kaliteli yapı ve dokusunu sektörde herkesle buluşturmayı amaçlayan Işıklar, fuar katılımlarına aralıksız olarak devam ediyor.

DİĞER HABERLER
TÜM FUAR HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR