Bayi Girişi

HABERLER

ETİBAKIR MİSAFİRHANESİ SAMSUN

31Oca'20

Binalar; hava sıcaklığı, rüzgar,rutubet,sis, yağmur, ses, titreşim gibi birçok iç ve dış tesirlere maruz kalırlar. Bu etkiler zamanla binanın performansının düşmesine yol açar.Doğru tasarım ve doğru malzeme seçimi yapılmamış ise binanın yaşlanması daha da hızlanır.Bu hızlı yaşlanmanın önüne geçebilmek için mevcut hastalıklı yapıları yıkmak yerine iyileştirmek hem ekonomik olarak hemde sürdürülebilirlik açısından önemlidir.

Cephelerde yapılacak kısmı veya kapsamlı yenilemeler,hastalıklı yapıların tedavisi  ve bina performansının arttırılmasında,bina  performansını doğrudan etkileyecek,binanın ömrünü uzatacak,ekolojik olarak çevresine ve doğaya çok daha az zarar verecek,ekonomik olarak da çok daha az maliyetle problemi çözebileceğimiz önemli bir iyileştirme modelidir.

Cengiz İnşaat Eti Bakır Tesisleri Misafirhanesinde yapılan cephe iyileştirme projesinde,doğal ve çevre dostu olan Işıklar tuğla ürünlerinden,1500 m2 izoklinker sistem anadolu serisi kaplama tuğla ve 110 m2 izoklinker sistem koyu gri kaplama tuğla kullanılarak bina cephesi korunmuş,bina yaşam süresi uzatılmış ve bina  yeni ve modern bir cephe görünüme kavuşturulmuştur.

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR