Bayi Girişi

HABERLER

CONCOURS D’ELEGANCE ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU!

07Haz'14

Bu yıl 7-8 Haziran'da ikincisi düzenlenen otomobil güzellik ve zarafet yarışması Istanbul Concours d'Elegance, Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşti. Sevan Bıçakçı, Saruhan Tan, Sinan Çetin, Ünhan Atadeniz, Candaş Arın, Zeynep Özyılmazel, Serdar Özer, Sinem Yıldırım, gibi ünlü simalar Concours'u ziyaret etti.

Açılışta konuşma yapan Istanbul Concours d'Elegance 2014 Organizasyon Komite Başkanı Uğur Işık “Her yıl düzenlemeyi planladığımız Istanbul Concours d'Elegance, 2013'de büyük ilgi gördü. Bu yıl geçen yılı da geçerek daha yoğun bir ilgi karşılaştık. Otomobil dünyasından olduğu kadar, cemiyet ve iş hayatından da davetlileri ağırladığımız etkinlik sayesinde İstanbul otomobil severlerin dünyadaki en önemli buluşma noktalarından biri haline gelmiş durumda. Biz de Istanbul Concours d'Elegance'ı gerçekleştirmekten büyük gurur duyuyoruz dedi.

Milyonlarca Avroluk güzeller iki gün boyunca kıyasıya bir rekabet içinde oldular. Katılımcılar arasında Rolls Royce, Porsche, Ferrari, Jaguar, Mercedes, Cadillac, Ford, Chevrolet, Dodge, Austin ve Buick gibi otomotiv dünyasının mihenk taşlarını oluşturan markalar yer aldı. Detaylı Bilgi için www.istanbulconcoursdelegance.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR