Bayi Girişi

HABERLER

IŞIKLAR TUĞLA CO-SPONSORLUĞUNDA ALLDESIGN 2014

21Şub'14

Işıklar Tuğla co-sponsorluğunda 21-22 Şubat 2014 tarihlerinde Hilton Kongre ve Sergi Merkezi'nde düzenlenen Uluslararası Tasarım Konferansları ve Yaratıcı Endüstriler Fuarı'nda tasarımda öne çıkan firmalar yer aldı.

Hilton Kongre ve Sergi Merkezi'nde 2000 metrekarelik alanda gerçekleşen alldesign 2014 akreditasyon alanının düzenlenmesi Işıklar ürünleriyle gerçekleşti. Alanın duvarları, istenilen renk ,doku ve boyutta üretilebilen yeni ürün Işıkar i-cboard panelleriyle kaplandı. Yaklaşık 6000 ziyaretçiyi ağırlayan fuarda, Işıklar, panellerini katılımcıların beğenisine sundu.

Ünlü mimar Mario Botta'nun da konuşmacı olarak yer aldığı fuarda, Işıklar i-cboard panelleri ve i-cboard kanallı paneller üzerine adapte edilen yeni duvar kaplama ürünlerinden ege serisi katılımcıların büyük ilgisiyle karşılaştı.

Karim Rashid, Ayşe Birsel, Red Dot Ödülleri Başkanı Prof. Dr. Peter Zec, Arik Levy, Faruk Malhan, ünlü mimar Mario Botta, dünyanın en önemli trend kahinlerinden Lidewij Edelkoort, grafik tasarımcı ve art direktör Stephan Bundi, Gamze Güven, Tuvana Büyükçınar Demir, Simay Bülbül, Zeynep Günay Tan ve daha pek çok isim konferansta konuşmacı olarak yer aldı.

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR