Bayi Girişi

HABERLER

2014 YILI BAYİLER TOPLANTISI ANTALYA

25Oca'14

IŞIKLAR 2014 Yılı Bayiler Toplantısı Muhteşem Bir Organizasyonla Gerçekleştirildi!

Işıklar Bayi Toplantısı, 25-27 Ocak 2014 tarihleri arasında Kervansaray Otel Lara /Antalya'da Türkiye genelindeki bayilerin katılımıyla gerçekleşti.

Düzenlenen organizasyonun ilk günü olan 25 Ocak'ta bayiler, oteldeki karşılamanın ardından odalarına yerleştikten sonra Hoşgeldiniz Toplantısında bir araya geldiler. Toplantının açılış konuşması için kürsüye çıkan Işıklar İnşaat Malzemeleri Genel Müdürü “Özgür Uzeltürk bayilere yaptığı konuşmada, söze bir arada olmaktan dolayı duydukları mutluluğu ifade ederek başladı. Akşam yemeğinin ardından Tavla Turnuvası'yla eğlenceli saatler geçirildi.

Toplantının ikinci günü bayiler, sabah kahvaltısının ardından tüm gün sürecek IŞIKLAR Ödül Töreni ve Toplantı Programına katıldılar. 2013 değerlendirmesi ve 2014 yılı için öngörülerini paylaşan Mali İşler Müdürü İlker Özdemir'in konuşmasının ardından söz alan Pazarlama Müdürü Dilek Toruş, bayilere ürün ve pazarlama stratejileri konusunda bilgiler verdi. Reklam ve tanıtım stratejileri konusunda ise Işıklar'ın stratejik ortağı Gerçek Düşler Marka İletişim ve Reklam Ajansı Kreatif Direktörü olan Reha Akyıl ise değerlendirmelerini paylaştı. Verilen aranın ardından toplantıya katılan bayilere, Ürün Müdürü Ertan Ersoy, Çatı Sistemleri Ürün Müdürü Erkan Yalınlı ve çözüm ortağı firmaların yöneticileri tarafından yeni ürünlerle ile ilgili bilgiler verildi. Yeni renk ve dokudaki kaplama tuğlalar. (Gri renkli kaplama tuğlalar, Ege serisi rustik kaplama, Anadolu serisi rustik kaplama), yanmazlık özelliği ile I-CBOARD panel sistemleri, katılımcı bayilerin yoğun ilgisini gördü. Yemekten sonra yapılan müzik gecesinde Işıklar Ödül Töreni gerçekleşti ve 2013 yılının en başarılı bayilerine plaketleri takdim edildi. Yoğun program sonrası, gece boyunca sahne alan vocal grubu ile bayiler keyif dolu saatler geçirdi.

Düzenlenen organizasyon, üçüncü gün yapılan kahvaltı sonrası çözüm ortağı firmalarla Antalya Depo ve Showroom'a yapılan gezinin ardından sona erdi. Otelden mutlu bir şekilde ayrılan bayiler, birlik ve beraberlikten duydukları memnuniyeti ifade ederek, toplantıyı son derece eğitici ve eğlendirici bulduklarını belirttiler.

DİĞER HABERLER
TÜM DİĞER HABERLERİ
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR