Bayi Girişi

BAŞLICA HABERLER

 • Fuar
  IŞIKLAR YENİ ÜRÜNLERİ İLE 2019 UNICERA FUARI’NDAYDI!
  Seramik sektöründe dünyanın en büyük ikinci fuarı olan, lider markalarının bir araya geldiği Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, 05 – 09 Şubat 2019 tari ..
  11
  Şub'19
 • Fuar
  IŞIKLAR YAPI ÜRÜNLERİ BAU 2019 YAPI FUARI’NDA!
  14 Ocak 2019 Pazartesi günü Almanya’nın Münih kentinde açılışı yapılan Dünya’nın önde gelen Yapı İnşaat Teknolojileri fuarlarından biri olan BAU 2019, her yıl ..
  14
  Oca'19
 • Diğer
  “TUĞLAYI KEŞFET” YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ İLE ÖĞRENCİLERİ BİR ARAYA GETİRDİ!
  Işıklar Yapı Ürünleri ve Tuğla Akademi Platformu'nun düzenlediği Tuğlayı Keşfet Öğrenci Yarışması yapı malzemesinin bilinen yönlerinin dışında öğrencilerin y ..
  07
  Oca'19
 • Diğer
  “TUĞLAYI KEŞFET” YARIŞMASI SONUÇLANDI.
  .yazi{ color:rgb(69, 69, 69); } “Tuğlayı Keşfet" Yarışması Sonuçlandı. Işıklar Yapı Ürünleri ve Tuğla Akademi Platformu'nun düzenl ..
  01
  Oca'19
 • Diğer
  ANTALYA BOOM BURGER PROJESİ’NDE IŞIKLAR ANTİK TUĞLALAR TERCİH EDİLDİ!
  Antalya’da birçok projeye imza atan Hasan Güven İç Mimarlık ve Tasarım Ofisi, bu kez de keyifli ancak bir o kadar fonksiyonel bir restaurant tasarımı gerçekleştirdi. Bo ..
  12
  Ara'18
 • Diğer
  IŞIKLAR, YENİ BAYİ RENKER SHOWROOM’U İLE İSTANBUL BAĞDAT CADDESİ’NDE!
  Işıklar Yapı Ürünleri 23 Kasım’da gerçekleşen Renker Yapı Çözümleri Showroom açılışıyla İstanbul Bağdat Caddesi’nde de hizmet vermeye başladı.1000‘den fa ..
  03
  Ara'18

ROAD SHOW

Işıklar Klinker Tuğla Grubu pazarlama faaliyetleri kapsamında, bu organizasyon için özel tasarlanmış tanıtım aracıyla Türkiye’ nin dört bir tarafını dolaşarak çeşitli kesimlere, üretmekte olduğu ürünler hakkında tanıtım ve bilgilendirme çalışmalarını yürütmekte. 2005 yılında başlayan Road Show organizasyonu üniversitelerin mimarlık, peyzaj ve mühendislik fakülteleri öğrencilerine, mimar ve mühendislere ve yapı sektörünün çeşitli kesimleri için yaptığı tanıtımlara devam ediyor.
REKLAM VE TANITIM FİLMLERİ
01 02 03 04 05 06 07 08 09

IŞIKLAR
SHOWROOM

Birçok şehirde showroomu bulunan Işıklar Yapı Ürünleri, İstanbul, Ankara, Antalya ve Samsun illerinde bulunan dört büyük showroomu ile ürünlerini yakından sergiliyor.

Detaylar için tıklayınız.
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR