Bayi Girişi

BAŞLICA HABERLER

 • Diğer
  VİTRİN HOME PROJELERİ'NDE EKOKLİNKER TERCİH EDİLDİ !
  Edirne’de Azim Yapı Vitrin Home projelerinde Işıklar Yapı Ürünleri tercih edildi. Projede Işıklar / Ekoklinker 12 ara bölme tuğla ürünü kullanıldı. Büyük projele ..
  16
  Kas'18
 • Diğer
  BOZOK ÜNİVERSİTESİ’NE EKOKLİNKER DOKUNUŞU
  Yozgat Bozok Üniversitesi İlahiyat Fakültesi binasında, Işıklar Yapı Ürünleri tercih edildi. Projede Işıklar / Ekoklinker 20 ürünü kullanıldı. Büyük projelerde i ..
  16
  Kas'18
 • Diğer
  AMERİKA’DA IŞIKLAR KAPLAMA TUĞLA ÜRÜNLERİ PRESTİJLİ PROJELERDE YERİNİ ALMAYA DEVAM EDİYOR!
  California San Francisco’da gerçekleşen özel bir projenin cephe tasarımında ‘’Işıklar Kaplama Tuğla’’ ürünleri kullanıldı.Projenin dış cephesinde Işıklar ..
  16
  Kas'18
 • Seminer
  IŞIKLAR TÜRKİYE’NİN USTALARIYLA BULUŞUYOR
  Işıklar Yapı Ürünleri, “Usta Eğitimi Seminerleri” kapsamında düzenlediği etkinlikler ile ustalarına ürün eğitimleri vermeye devam ediyor.1 Kasım tarihinde Kayseri ..
  16
  Kas'18
 • Seminer
  IŞIKLAR TÜRKİYE’NİN USTALARIYLA BULUŞUYOR
  Işıklar Yapı Ürünleri, “Usta Eğitimi Seminerleri” kapsamında düzenlediği etkinlikler ile ustalarına ürün eğitimleri vermeye devam ediyor.25 Ekim tarihinde Eskişeh ..
  14
  Kas'18
 • Seminer
  IŞIKLAR TÜRKİYE’NİN USTALARIYLA BULUŞUYOR
  Işıklar Yapı Ürünleri, “Usta Eğitimi Seminerleri” kapsamında düzenlediği etkinlikler ile ustalarına ürün eğitimleri vermeye devam ediyor.30 Ekim tarihinde Konya b ..
  09
  Kas'18

ROAD SHOW

Işıklar Klinker Tuğla Grubu pazarlama faaliyetleri kapsamında, bu organizasyon için özel tasarlanmış tanıtım aracıyla Türkiye’ nin dört bir tarafını dolaşarak çeşitli kesimlere, üretmekte olduğu ürünler hakkında tanıtım ve bilgilendirme çalışmalarını yürütmekte. 2005 yılında başlayan Road Show organizasyonu üniversitelerin mimarlık, peyzaj ve mühendislik fakülteleri öğrencilerine, mimar ve mühendislere ve yapı sektörünün çeşitli kesimleri için yaptığı tanıtımlara devam ediyor.
REKLAM VE TANITIM FİLMLERİ
01 02 03 04 05 06 07 08 09

IŞIKLAR
SHOWROOM

Birçok şehirde showroomu bulunan Işıklar Yapı Ürünleri, İstanbul, Ankara, Antalya ve Samsun illerinde bulunan dört büyük showroomu ile ürünlerini yakından sergiliyor.

Detaylar için tıklayınız.
IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR