Bayi Girişi

KURUMSAL

MÜŞTERİ TALEP VE DESTEK FORMU

Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için talep ve önerilerinizi aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz.

(*) Doldurulması zorunlu alanlar.

Mimari Büro

Işıklar Pazarlama A.Ş bünyesindeki tasarım ve detay çözümlemesi yönünden her türlü bilgi , tecrübeye sahip olan proje grubumuz, büyük çaptaki projelerde, Işıklar İnşaat Malzemeleri'nin projelere en uygun adaptasyonunu bilgisayar destekli ortamda gerçekleştirir ve müşterinin beğenisine sunar.

Proje grubumuz çalışmalarında , farklı çatı, cephe ve çevre kaplama malzemeleri ile ( sıva, boya, granit, mermer, alüminyum kompozit, silikon cam cephe, klasik kapalı cephe vb. ) tuğlanın estetik olarak uyumlu , teknik olarak doğru kullanılmasını sağlamaktadır. Proje hizmetindeki temel amaç, detay eleman zenginliğine sahip ürünlerimizle tüketiciye fonksiyonel, estetik , ekonomik ve pratik çözümler sunmaktır.

Ustalık Kursları

IŞIKLAR PAZARLAMA A.Ş'nin Milli Eğitim Bakanlığı ile ortaklaşa açtığı ve kendi bünyemizde de düzenlediğimiz '' Pres Tuğla Duvar ve Taban Kaplamacılığı '' ustalık kurslarıyla sertifikalı uzman usta ekipleri yetiştirmektedir. Işıklar Tuğlaları uzman ekiplerle kaliteli ve titiz bir şekilde uygulanmaktadır.

Işıklar Tuğlanın en iyi şekilde uygulanması için düzenlenen ustalık kursları, uzun ve kısa dönem olarak hazırlanmaktadır. Programlara katılan ve başarıyla mezun olan kursiyerlere sertifika verilmektedir.

Yıllar itibariyle yurt çapında gerçekleştirilen ustalık kursları sayesinde birçok şehirde sertifikalı, konusunda uzman, Işıklar Tuğla uygulama esaslarını bilen ekipler yetiştirilmiş ve tuğla tasarımcıları ve kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.

Seminerler

Pazarlama Direktörlüğü bünyesinde yurt içi ve yurt dışında Işıklar Tuğla ürünlerinin tanıtımı, ürünlerin doğru uygulanması , yeni ürünler ve teknik bilgiler ile ilgili olarak seminer programları düzenlemektedir.

Mimar, müteahhit, inşaat mühendisi, peyzaj mimarı, tekniker vb. meslek gruplarına verilen seminer programlarında görsel sunumla birlikte detaylı bilgiler verilmekte, sektörle ilgili karşılıklı bilgi alış verişinde bulunulmaktadır.

Türkiye çapında yaygın olarak devam eden seminer programları 2002 yılı itibariyle yurt dışında da yapılmaya başlanmıştır. Yurt içinde ve dışında kalite ve başarısını kanıtlamış olan IŞIKLAR İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. tüketiciyi bilgilendirmeye ve Işıklar Tuğlasını sunmaya devam edecektir.

IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR