Bayi Girişi

KURUMSAL

ÜRETİM

Uluslar arası standartlarda ileri teknolojiye sahip fabrikalarımızda ürettiğimiz Işıklar Tuğlalarının kullanım alanlarını genişleterek yıllarca güvenle kullanılacak çatı, cepheler ve çevre düzenlemeleri yaratmak hedefi ile yola çıktık. Türk İnşaat Malzemeleri sektöründe tuğla bilincini arttırmak, üretim, ürün ve hizmet kalitesini yükseltmektir.

Firmamız yeni ve eski yapıların çatılarında, iç ve dış cephelerinde, çevre düzenlemelerinde kullanılmak üzere doğal, dayanıklı, ekonomik, ömrü uzun ve estetik malzemeler sunmaktadır.

Ürünlerimiz farklı renk, doku seçenekleri ve detay zenginliğiyle tasarımcılara geniş imkanlar sağlamaktadır.Hizmet anlayışı ile proje ve anahtar teslimi hizmetler sunan firmamız sizler için mükemmel çözümler üretmektedir.

KALİTE ÇEVRE İSG POLİTİKASI / STRATEJİK YÖN
IŞIKLAR İNŞAAT MALZEMELERİ'NİN KALİTE POLİTİKASI 

Işıklar topluluğunun bir üyesi olan, İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin belirlediği amaçlar doğrultusunda; 

Işıklar markası, yurt içi ve yurt dışında müşteri isteklerine uygun teknik çözümler üreterek, hemen veya miktara bağlı olarak kısa sürede, Işıklasr kalitesinde, üretim, kalite ve uygulamada çözüm hizmeti sunarak, farklılığı yaratmada akla gelen ilk firma haline gelmeyi; 

* Takım ruhunu ön plana çıkararak, çalışanların yetkinliklerini sürekli geliştirmeyi, 

* İş güvenliği ve işçi sağlığı ile ilgili yürürlükteki mevzuata uygun olarak çalışmayı, 

* Çevre duyarlılığını tüm çalışanlarına yayarak, sürekli mükemmeli arayan, inançlı, dinamik ve yaratıcı bir kurum olarak devamlılığın sağlanmasını ve kalite yönetim sisteminin sürekli geliştirileceğini taahhüt eder. 

Işıklar İnşaat Malzemeleri A.Ş. İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

IŞIKLAR, “temiz, sağlıklı ve kaliteli üretim" sloganından hareketle, üst yönetim de dahil olmak üzere tüm çalışanlarında iş sağlığı ve güvenliği konularında gereken bilinç ve kültürün oluşturulması hedefi ve tüm iş kazalarının, meslek hastalıklarının önlenebilir olduğu inancı ile hareket etmektedir. Bu anlayışla çalışmalarına yön vermekte, kendini sürekli iyileştirmekte ve çalışmalarına aşağıdaki ilkelere göre yön vermektedir;

* Çalışmaların sürekliliği adına OHSAS 18001 yönetim sisteminin şartlarını sağlayan bir İSG Yönetim Sistemi kurmak. 

* Tüm faaliyetlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yasal düzenlemelere uymak. 

* Tüm çalışanlarını sağlık ve güvenliğini sağlamak adına eğitmek ve bilinçlendirmek. 

* Tüm çalışanlarının, tedarikçilerinin ve ziyaretçilerinin oluşturulan İSG kurallarına uymalarını sağlamak. 

* İşletmelerinde iş kazası ve meslek hastalığı doğurabilecek etkenleri önceden tespit etmek ve ortadan kaldırmak. 

* İSG yönetim sisteminin performansını ölçmek ve performansı artırmak adına çalışmalar yapmak. 

* İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda teknolojik gelişmeleri takip etmek ve yatırımlarını ona göre yönlendirmek. 

* Çalışanlarının ve tedarikçilerinin tüm süreçlerine katılımını sağlamak. 

Bu doğrultuda IŞIKLAR, işletmelerinde sağlıklı bir çalışma ortamının sağlanması adına faaliyetlerine sürekli devam edeceğini taahhüt eder.

IŞIKLAR, çalışmaları ve politikaları ile her zaman daha iyi ürünler ortaya çıkarmayı, müşteriyi daha fazla memnun etmeyi, tüm kollarının verimli çalışmasını, çevreyi korumayı, çalışma ortamlarını güvenli hale getirmeyi ve çalışanlarının sağlıklarını korumayı ilke olarak benimsemektedir. 

Işıklar politikasının gereksinimlerini en üst seviyeye çıkarmak ve korumak, tüm çalışanlarının bilincinde olduğu değerlerdir.IŞIKLAR SOSYAL
ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR